Jesteś tutaj:

Strona główna O firmie O nas

Firma ITrap powstała w październiku 2010 i celem jej działalności  jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientów w zakresie IT. Naszych klientów traktujemy nie jako zleceniodawców, lecz jak partnerów w biznesie.

 

Jesteśmy dostawcą rozwiązań do zarządzania usługami informatycznymi, ciągłością działania oraz zarządzania bezpieczeństwem. W swojej działalności łączymy kompetencje i doświadczenie z oczekiwaniami naszych klientów, skutecznie realizujemy projekty wdrożeniowe informatycznych systemów dla biznesu, wdrożenia aplikacji i systemów Open Source, świadczymy profesjonalne usługi IT.

 

Wdrażamy rozwiązania umożliwiające tworzenie stron internetowych, zarządzanie dokumentacją w firmie, ułatwiające zarządzanie relacjami z klientami systemy CRM czy rozwiązania pozwalające na skuteczne zarządzanie projektami.

 

Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy i wdrożymy rozwiązanie najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb.

 

 

Nasi Klienci:

GH Panorama
KAMABEN
Granimex
Hurtownia Drobiu Malta-Drob
NOT Poznań
LG Studio
Opakowania ozdobne

 

 

ITrap - QNAP Certified PartnerUnizeto gdata-bw   abcdata-bw

colour style colour style colour style

Strony itrap.pl wykorzystują pliki cookie (tzw. ciasteczka). Korzystając z serwisów itrap.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej. Kliknij przycisk "Akceptuję", jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie.