Jesteś tutaj:

Strona główna O firmie Referencje
Referencje
Zatrudnianie własnego pracownika, który zajmowałby się tylko opieką informatyczną to dla nas zbyt duży wydatek. Wcześniej korzystaliśmy z usług innych firm "z doskoku". Długi czas oczekiwania na interwencję, wysokie koszty jednorazowych wizyt i brak gwarancji działania sprzętu skłonił nas do wyboru firmy, która na stałe będzie się nami opiekowała.

Dzięki firmie ITrap mamy ciągły dostęp do wykwalifikowanych pracowników, którzy się nami opiekują. Co warte podkreślenia biura naszej firmy pracują od wczesnych godzin porannych, tj. od godziny 4 do 10 rano. Mimo takich godzin funkcjonowania firmy możemy zawsze, bez względu na porę, liczyć na pomoc firmy ITrap.

Serdecznie polecam usługi firmy ITrap wszystkim firmom, które cenią wysoką jakość obsługi w rozsądnej cenie.

 
MALTA-DROB - Witold Erber
ul. Wiatraczna 57/66
61-242 Poznań
Rekomenduję firmę ITrap jako profesjonalnego partnera w zakresie obsługi informatycznej przedsiębiorstwa. Firma ITrap przeprowadziła kompleksowy proces wdrożenia sieci oraz serwera w naszej firmie. Począwszy od analizy potrzeb, poprzez sporządzenie projektu i wdrożenie firma ITrap dała się poznać jako profesjonalny partner, co zaowocowało nawiązaniem dalszej współpracy w zakresie opieki serwisowej i administracji sieci.

Efekty pracy spełniły wszystkie nasze oczekiwania w opisanym wyżej zakresie. Wdrożone na serwerze usługi pozwoliły nam zminimalizować ryzyko utraty danych, zautomatyzować proces instalacji i zarządzania oprogramowaniem na komputerach pracowników. Dzięki zdalnemu dostępowi do danych z firmowej sieci mamy możliwość analizy i podejmowania decyzji na bieżąco z każdego miejsca na świecie.

Szybka reakcja na zgłoszenie serwisowe, rzeczowa odpowiedź na każde nasze pytanie oraz miła obsługa powoduje, że nasi pracownicy nie mają obaw co do współpracy i chętnie korzystają z pomocy firmy ITrap. Pracownicy firmy ITrap bazując na swojej fachowej wiedzy zaproponowali optymalne rozwiązania w konkurencyjnej cenie, co pozwoliło nam znacznie usprawnić przebieg procesów biznesowych i wymianę informacji w firmie.

Pozytywna współpraca upoważnia nas do wskazania firmy „ITrap” jako wykonawcy rzetelnego i godnego polecenia innym inwestorom.
 
GRANIMEX - inż. Wojciech Granops
ul. Trąmpczyńskiego 18
61-414 Poznań

 

 

Nasi Klienci:

GH Panorama
KAMABEN
Granimex
Hurtownia Drobiu Malta-Drob
NOT Poznań
LG Studio
Opakowania ozdobne
colour style colour style colour style

Strony itrap.pl wykorzystują pliki cookie (tzw. ciasteczka). Korzystając z serwisów itrap.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej. Kliknij przycisk "Akceptuję", jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie.