Jesteś tutaj:

Strona główna Obsługa informatyczna

Usługa ITrap Outsourcing IT została stworzona, aby zapewnić  Twojej firmie wszystkie korzyści posiadania własnego działu IT, bez konieczności zatrudniania etatowych pracowników, za atrakcyjną miesięczną opłatą.

 

Chcesz, aby komputery i oprogramowanie w Twojej firmie działały niezawodnie i szybko? W razie awarii chcesz mieć szybki dostęp do wykwalifikowanego specjalisty? A dodatkowo to wszystko w stałej, atrakcyjnej miesięcznej kwocie?

Jeśli tak, to oferta ITrap Outsourcing IT jest właśnie dla Ciebie.Korzyści z obsługi informatycznej firmy z pakietem ITrap Outsourcing IT

 

czas   Większa wydajność, mniejsza liczba usterek, zminimalizowane ryzyko przestojów w pracy

Zoptymalizujemy wszystkie komputery w firmie i będziemy je regularnie aktualizować, co pozwoli na uniknięcie wielu nieoczekiwanych problemów, zanim w ogóle wystąpią.

 e-mail telefon Zawsze dostępni – na telefon lub email

W przypadku awarii dzwoń lub pisz. Do Twojej dyspozycji są zawsze nasi specjaliści. Nigdy nie zostawimy Cię w trakcie rozwiązywania problemu, dodatkowo zrobimy wszystko, aby nie pojawił się ponownie.

 

security    Bezpieczeństwo i skuteczna ochrona danych firmy.

Na bieżąco instalujemy krytyczne aktualizacje oprogramowania i systemów antywirusowych. Musimy mieć pewność, że Twoja firma jest chroniona przed atakami internetowymi.
 

ikona kopia zapasowa windows 120px    Wdrożenie i monitorowanie systemu kopii zapasowej

Przypadkowe usunięcie pliku, zepsuty twardy dysk w komputerze? Dzięki systemowi kopii zapasowej zawsze będziesz mógł bardzo szybko odtworzyć istotne dane firmy.
 

mechanik    Wykwalifikowany personel w atrakcyjnej cenie

Korzystając z najnowszej technologii i oprogramowania jesteśmy w stanie naprawiać większość usterek zdalnie, bez konieczności wizyty w Twojej firmie. Dzięki temu rozwiązaniu szybciej rozwiązujemy problemy, a Ty ograniczasz koszty!

 

Untitled-22 Jedna opłata – żadnych dodatkowych kosztów

Współpracując z nami zawsze płacisz tyle, ile wcześniej uzgodniliśmy. Żadnych ukrytych kosztów i podejmowania decyzji bez konsultacji z Tobą. Szybkie i bezawaryjne działanie Twojego systemu informatycznego zawsze w jednej cenie.


  

PRZETESTUJ NAS PRZEZ MIESIĄC ZA DARMO !

Po miesiącu zdecydujesz czy chcesz nami współpracować.

W przypadku rezygnacji nie ponosisz żadnych ukrytych opłat !

 Zapytanie

 

Nasi Klienci:

GH Panorama
KAMABEN
Granimex
Hurtownia Drobiu Malta-Drob
NOT Poznań
LG Studio
Opakowania ozdobne

Referencje

Rekomenduję firmę ITrap jako profesjonalnego partnera w zakresie obsługi informatycznej przedsiębiorstwa. Firma ITrap przeprowadziła kompleksowy proces wdrożenia sieci oraz serwera w naszej firmie. Począwszy od analizy...

GRANIMEX - inż. Wojciech Granops

Sklepy internetowe

Zwiększ sprzedaż!

Tworzymy funkcjonalne sklepySklepy internetowe

internetowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Więcej...

 

 

Sieci LAN, WLAN i WAN

Sieci komputerowe

Zajmujemy się budową Sieci LAN, WLAN i WAN

oraz obsługą sieci

komputerowych i serwerów.

 

Więcej...

 

Serwis komputerowy

Pogotowie PC

Szybka reakcja naSerwis komputerowy

zgłoszenie czyni z nas

prawdziwe pogotowie komputerowe.

Więcej...

colour style colour style colour style

Strony itrap.pl wykorzystują pliki cookie (tzw. ciasteczka). Korzystając z serwisów itrap.pl wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej. Kliknij przycisk "Akceptuję", jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie.