Usługa ITrap Outsourcing IT została stworzona, aby zapewnić Twojej firmie wszystkie korzyści posiadania własnego działu IT, bez konieczności zatrudniania etatowych pracowników, za atrakcyjną miesięczną opłatą.

Chcesz, aby komputery i oprogramowanie w Twojej firmie działały niezawodnie i szybko? W razie awarii chcesz mieć szybki dostęp do wykwalifikowanego specjalisty? A dodatkowo to wszystko w stałej, atrakcyjnej miesięcznej kwocie? Jeśli tak, to oferta ITrap Outsourcing IT jest właśnie dla Ciebie.

 

Korzyści z obsługi informatycznej firmy z pakietem ITrap Outsourcing IT:

1.Większa wydajność, mniejsza liczba usterek, zminimalizowane ryzyko przestojów w pracy
Zoptymalizujemy wszystkie komputery w firmie i będziemy je regularnie aktualizować, co pozwoli na uniknięcie wielu nieoczekiwanych problemów, zanim w ogóle wystąpią

2.Zawsze dostępni – na telefon lub email
W przypadku awarii dzwoń lub pisz. Do Twojej dyspozycji są zawsze nasi specjaliści. Nigdy nie zostawimy Cię w trakcie rozwiązywania problemu, dodatkowo zrobimy wszystko, aby nie pojawił się ponownie.

3.Bezpieczeństwo i skuteczna ochrona danych firmy.
Na bieżąco instalujemy krytyczne aktualizacje oprogramowania i systemów antywirusowych. Musimy mieć pewność, że Twoja firma jest chroniona przed atakami internetowymi.

4.Wdrożenie i monitorowanie systemu kopii zapasowej
Przypadkowe usunięcie pliku, zepsuty twardy dysk w komputerze? Dzięki systemowi kopii zapasowej zawsze będziesz mógł bardzo szybko odtworzyć istotne dane firmy.

5.Wykwalifikowany personel w atrakcyjnej cenie
Korzystając z najnowszej technologii i oprogramowania jesteśmy w stanie naprawiać większość usterek zdalnie, bez konieczności wizyty w Twojej firmie. Dzięki temu rozwiązaniu szybciej rozwiązujemy problemy, a Ty ograniczasz koszty!

6.Jedna opłata – żadnych dodatkowych kosztów
Współpracując z nami zawsze płacisz tyle, ile wcześniej uzgodniliśmy. Żadnych ukrytych kosztów i podejmowania decyzji bez konsultacji z Tobą. Szybkie i bezawaryjne działanie Twojego systemu informatycznego zawsze w jednej cenie.

QNAP Certified Partner to certyfikat dla partnerów firmy QNAP wydawany przez producenta i zaświadczający o zaawansowanej znajomości urządzeń.

Partnerzy ATC to elitarna grupa, która obejmuje w tym momencie mniej niż 50 firm w całej Polsce. Charakteryzują się oprócz zaawansowanej wiedzy produktowej i technicznej dotyczącej QNAP, również wieloma przywilejami, które zwiększają sprawność sprzedaży w handlu produktami QNAP.

Przynależność do tej grupy to również ułatwiony kontakt bezpośrednio z producentem, wspólne szkolenia i aktywności, które przekładają się na rozszerzenie sieci kontaktów biznesowych.

Certyfikat przyznawany jest na okres 3 lat.

Zarządzanie IT
i wsparcie

Zarządzanie i obsługa informatyczna świadczona przez ITrap to pełna ochrona Twoje sieci j firmowej. To ochrona proaktywna, na którą możesz zawsze liczyć.

Kiedy coś jest uszkodzone
jest już za późno

Jeśli coś się zepsuje, od razu odczujesz konsekwencje. Czas przestoju, kiedy wszystko jest offline. ma odbicie w zyskach frmy. Nie możesz świadczyć usług swoim klientom. Twój zespół nie może się skutecznie komunikować. Twoje krytyczne procesy ulegają zatarciu. Planowanie rozwiązywania problemów dopiero po ich wystąpieniu jest jak postępowanie bez planu.

Jest lepszy sposób

Ale jest jeszcze jedno podejście. Większość problemów ze sprzętem komputerowym występuje ze znakami ostrzegawczymi. Jeśli wiesz, czego szukać, możesz korygować problemy zanim wpłyną na Twoją firmę. Uważamy, że jest to doskonała strategia. Obsługa informatyczna ITrap to zapobieganie potencjalnym problemom. Monitorowanie wszystkich sieci naszych klientów przez całą dobę zapewnia pełną funkcjonalność. Masz ciekawsze zajęcia niż mierzenie się z problemami informatycznymi. Firma ITrap sprawi, że infrastruktura IT działa płynnie, dzięki czemu możesz skoncentrować się na prowadzeniu firmy.

Obsługa informatyczna
dostosowana do Twoich potrzeb

Najpierw ludzie, potem technologia. To jest droga ITrap. Poświęcamy czas, aby zrozumieć każdego z naszych klientów i dopasować nasze wsparcie do indywidualnych potrzeb. Wiemy, że polegasz na swoim sprzęcie komputerowym. Możesz polegać na nas, abyśmy utrzymywali go w sprawności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego zarządzania IT i wsparcia, wypełnij formularz znajdujący się u dołu tej strony.

Skontaktuj się

Nazwa(*)
Wpisz swoję imię

E-mail(*)
Wpisz prawidłowy adres e-mail

Temat(*)
Wpisz temat

Wiadomość(*)
Proszę wpisać wiadomość

Nieprawidłowe dane