Autoryzacje

QNAP Certified Partner to certyfikat dla partnerów firmy QNAP wydawany przez producenta i zaświadczający o zaawansowanej znajomości urządzeń.

Partnerzy ATC to elitarna grupa, która obejmuje w tym momencie mniej niż 50 firm w całej Polsce. Charakteryzują się oprócz zaawansowanej wiedzy produktowej i technicznej dotyczącej QNAP, również wieloma przywilejami, które zwiększają sprawność sprzedaży w handlu produktami QNAP.

Przynależność do tej grupy to również ułatwiony kontakt bezpośrednio z producentem, wspólne szkolenia i aktywności, które przekładają się na rozszerzenie sieci kontaktów biznesowych.

Certyfikat przyznawany jest na okres 3 lat.


Obsługa informatyczna firm – Poznań i cała Wielkopolska

ZARZĄDZANIE IT I WSPARCIE INFORMATYCZNE DLA FIRM W POZNANIU

Zarządzanie i obsługa informatyczna świadczona przez ITrap stanowią pełne zabezpieczenie Twojej sieci firmowej. To ochrona proaktywna, na którą możesz zawsze liczyć. Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną w Poznaniu i okolicach. Z nami zapewnisz stabilność oraz bezpieczeństwo całej strukturze Twojej firmy.

Kiedy coś jest uszkodzone,
JEST JUŻ ZA PÓŹNO – POMOC INFORMATYCZNA W OKOLICACH POZNANIA

Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Jeśli coś się zepsuje, od razu odczujesz tego konsekwencje. Czas przestoju, kiedy wszystko jest offline, ma odbicie w zyskach każdej firmy. Nie jesteś wtedy w stanie świadczyć usług swoim klientom. Twój zespół nie może się skutecznie komunikować. Twoje krytyczne procesy ulegają zatarciu. A planowanie rozwiązywania problemów dopiero po ich wystąpieniu jest jak postępowanie bez planu. Tym sytuacjom można zapobiec! Oferujemy wsparcie informatyczne na terenie województwa wielkopolskiego – zaufaj nam i już dziś postaw na bezpieczeństwo swojej firmy.

Jest lepszy sposób
WYBIERZ OBSŁUGĘ IT DLA FIRM W POZNANIU

Scenariusz awarii w przedsiębiorstwie wydaje się impasem, ale jest jeszcze jedno podejście. Większość problemów ze sprzętem komputerowym występuje, uprzednio dając wiele znaków ostrzegawczych. Jeśli wiesz, czego szukać, możesz korygować nieprawidłowości, zanim wpłyną one na Twoją firmę. Uważamy, że jest to doskonała strategia. Obsługa informatyczna ITrap to zapobieganie potencjalnym zagrożeniom, a monitorowanie wszystkich sieci naszych klientów przez całą dobę zapewnia pełną funkcjonalność całokształtu rozwiązań. Z pewnością masz ciekawsze zajęcia, niż mierzenie się z problemami informatycznymi. Firma ITrap sprawi, że infrastruktura IT będzie działać płynnie, dzięki czemu zaczniesz koncentrować się na prowadzeniu firmy, a nie jej ratowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą obsługi informatycznej w Wielkopolskiem – w końcu przezorny zawsze ubezpieczony.

Obsługa informatyczna
dostosowana do Twoich potrzeb – SKORZYSTAJ Z KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI IT W WIELKOPOLSCE

Najpierw ludzie, potem technologia. To właśnie jest droga ITrap. Poświęcamy czas, aby zrozumieć każdego z naszych klientów i dopasować nasze wsparcie informatyczne do jego indywidualnych potrzeb. Wiemy, że polegasz na swoim sprzęcie komputerowym. Możesz polegać również na nas, abyśmy utrzymywali go w należytej sprawności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego zarządzania IT i wsparcia informatycznego dla firm w Wielkopolsce, wypełnij formularz znajdujący się u dołu tej strony. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Oferujemy korzystne warunki współpracy, gwarantując przy tym najwyższą jakość usług. W końcu opieka informatyczna dla firm to nasza specjalność! Wszystkich zainteresowanych poprawą ochrony sieci (z okolic Poznania i nie tylko) serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się

Nazwa(*)
Wpisz swoję imię

E-mail(*)
Wpisz prawidłowy adres e-mail

Temat(*)
Wpisz temat

Wiadomość(*)
Proszę wpisać wiadomość

Nieprawidłowe dane