Obsługa informatyczna firm

Usługa ITrap Outsourcing IT została stworzona, aby zapewnić Twojej firmie wszystkie korzyści posiadania własnego działu IT, bez konieczności zatrudniania etatowych pracowników, za atrakcyjną miesięczną opłatą.

Chcesz, aby komputery i oprogramowanie w Twojej firmie działały niezawodnie i szybko? W razie awarii chcesz mieć szybki dostęp do wykwalifikowanego specjalisty? A dodatkowo to wszystko w stałej, atrakcyjnej miesięcznej kwocie? Jeśli tak, to oferta ITrap Outsourcing IT jest właśnie dla Ciebie.

 

Korzyści z obsługi informatycznej firmy z pakietem ITrap Outsourcing IT:

1.Większa wydajność, mniejsza liczba usterek, zminimalizowane ryzyko przestojów w pracy
Zoptymalizujemy wszystkie komputery w firmie i będziemy je regularnie aktualizować, co pozwoli na uniknięcie wielu nieoczekiwanych problemów, zanim w ogóle wystąpią

2.Zawsze dostępni – na telefon lub email
W przypadku awarii dzwoń lub pisz. Do Twojej dyspozycji są zawsze nasi specjaliści. Nigdy nie zostawimy Cię w trakcie rozwiązywania problemu, dodatkowo zrobimy wszystko, aby nie pojawił się ponownie.

3.Bezpieczeństwo i skuteczna ochrona danych firmy.
Na bieżąco instalujemy krytyczne aktualizacje oprogramowania i systemów antywirusowych. Musimy mieć pewność, że Twoja firma jest chroniona przed atakami internetowymi.

4.Wdrożenie i monitorowanie systemu kopii zapasowej
Przypadkowe usunięcie pliku, zepsuty twardy dysk w komputerze? Dzięki systemowi kopii zapasowej zawsze będziesz mógł bardzo szybko odtworzyć istotne dane firmy.

5.Wykwalifikowany personel w atrakcyjnej cenie
Korzystając z najnowszej technologii i oprogramowania jesteśmy w stanie naprawiać większość usterek zdalnie, bez konieczności wizyty w Twojej firmie. Dzięki temu rozwiązaniu szybciej rozwiązujemy problemy, a Ty ograniczasz koszty!

6.Jedna opłata – żadnych dodatkowych kosztów
Współpracując z nami zawsze płacisz tyle, ile wcześniej uzgodniliśmy. Żadnych ukrytych kosztów i podejmowania decyzji bez konsultacji z Tobą. Szybkie i bezawaryjne działanie Twojego systemu informatycznego zawsze w jednej cenie.


Obsługa informatyczna firm – Poznań i cała Wielkopolska

ZARZĄDZANIE IT I WSPARCIE INFORMATYCZNE DLA FIRM W POZNANIU

Zarządzanie i obsługa informatyczna świadczona przez ITrap stanowią pełne zabezpieczenie Twojej sieci firmowej. To ochrona proaktywna, na którą możesz zawsze liczyć. Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną w Poznaniu i okolicach. Z nami zapewnisz stabilność oraz bezpieczeństwo całej strukturze Twojej firmy.

Kiedy coś jest uszkodzone,
JEST JUŻ ZA PÓŹNO – POMOC INFORMATYCZNA W OKOLICACH POZNANIA

Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Jeśli coś się zepsuje, od razu odczujesz tego konsekwencje. Czas przestoju, kiedy wszystko jest offline, ma odbicie w zyskach każdej firmy. Nie jesteś wtedy w stanie świadczyć usług swoim klientom. Twój zespół nie może się skutecznie komunikować. Twoje krytyczne procesy ulegają zatarciu. A planowanie rozwiązywania problemów dopiero po ich wystąpieniu jest jak postępowanie bez planu. Tym sytuacjom można zapobiec! Oferujemy wsparcie informatyczne na terenie województwa wielkopolskiego – zaufaj nam i już dziś postaw na bezpieczeństwo swojej firmy.

Jest lepszy sposób
WYBIERZ OBSŁUGĘ IT DLA FIRM W POZNANIU

Scenariusz awarii w przedsiębiorstwie wydaje się impasem, ale jest jeszcze jedno podejście. Większość problemów ze sprzętem komputerowym występuje, uprzednio dając wiele znaków ostrzegawczych. Jeśli wiesz, czego szukać, możesz korygować nieprawidłowości, zanim wpłyną one na Twoją firmę. Uważamy, że jest to doskonała strategia. Obsługa informatyczna ITrap to zapobieganie potencjalnym zagrożeniom, a monitorowanie wszystkich sieci naszych klientów przez całą dobę zapewnia pełną funkcjonalność całokształtu rozwiązań. Z pewnością masz ciekawsze zajęcia, niż mierzenie się z problemami informatycznymi. Firma ITrap sprawi, że infrastruktura IT będzie działać płynnie, dzięki czemu zaczniesz koncentrować się na prowadzeniu firmy, a nie jej ratowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą obsługi informatycznej w Wielkopolskiem – w końcu przezorny zawsze ubezpieczony.

Obsługa informatyczna
dostosowana do Twoich potrzeb – SKORZYSTAJ Z KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI IT W WIELKOPOLSCE

Najpierw ludzie, potem technologia. To właśnie jest droga ITrap. Poświęcamy czas, aby zrozumieć każdego z naszych klientów i dopasować nasze wsparcie informatyczne do jego indywidualnych potrzeb. Wiemy, że polegasz na swoim sprzęcie komputerowym. Możesz polegać również na nas, abyśmy utrzymywali go w należytej sprawności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego zarządzania IT i wsparcia informatycznego dla firm w Wielkopolsce, wypełnij formularz znajdujący się u dołu tej strony. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Oferujemy korzystne warunki współpracy, gwarantując przy tym najwyższą jakość usług. W końcu opieka informatyczna dla firm to nasza specjalność! Wszystkich zainteresowanych poprawą ochrony sieci (z okolic Poznania i nie tylko) serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się

Nazwa(*)
Wpisz swoję imię

E-mail(*)
Wpisz prawidłowy adres e-mail

Temat(*)
Wpisz temat

Wiadomość(*)
Proszę wpisać wiadomość

Nieprawidłowe dane