Zarządzanie serwerem
i wsparcie

Gdy ITrap zarządza serwerami i świadczy wsparcie, zawsze jesteś bezpieczny. Skoncentruj się na Twojej firmie. Jesteśmy po to, aby Cię wspierać.

Proaktywna ochrona
i szybka reakcja

Zarządzanie serwerem i obsługa serwera ITrap zapewnia cenny spokój. Możemy monitorować Twój serwer przez całą dobę, dbając o wydajność sprzętu, stabilność usług i oprogramowanie. Będziemy wiedzieć o możliwych problemach z wystarczająco dużym zapasem czasu, aby je wyeliminować przed ich wystąpienim. I w tych rzadkich, nieprzewidywalnych momentach, kiedy problemy pojawiają się bez ostrzeżenia, odpowiemy błyskawicznie. Gdy jesteś gotowy na rozbudowę lub wymianę aktualnego środowiska serwerowego doradzimy i zarekomendujemy rozwiązanie bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Szkielet firmy

Twój serwer jest integralną częścią Twojej firmy. Nie jest już luksusem czy wygodą, jest koniecznością. Gdy serwer jest podatny na ataki komputerowe, awarie i inne zakłócenia, Twoja firma jest podatna na duże straty. A jednak zaskakująca liczba firm zakłada, że ​​ich serwer jest bezpieczny. . . Bez konieczności podejmowania środków ostrożności w celu zagwarantowania funkcjonalności. Biorąc pod uwagę stawkę jest to gra o dużym stopniu ryzyka. Administracja serwerami wymaga wielu czynności. Czy nie chciałbyś być pewien, że Twój serwer

Twój zaawansowany
system bezpieczeństwa

Pomyśl o zarządzaniu serwerem i pomocy technicznej jako wyrafinowanej sieci bezpieczeństwa. To jest, aby złapać cię, należy wpaść. Udostępnij swoje dane kontaktowe u dołu strony jeśli chcesz zapoznać się bezpośrednio z usługą administracji serwerami i innymi usługami ITrap.

Skontaktuj się

Nazwa(*)
Wpisz swoję imię

E-mail(*)
Wpisz prawidłowy adres e-mail

Temat(*)
Wpisz temat

Wiadomość(*)
Proszę wpisać wiadomość

Nieprawidłowe dane